بازسازی ساختمان مسکونی در تهران

توسط تحریریه گروه معماری هانس
24 بازدید

آشنایی با بازسازی ساختمان مسکونی در تهران

در حال حاضر یکی از پر طرفدار ترین عملیات های ساختمانی در بین صاحبان املاک، بازسازی است. در واقع این روش به منظور ترمیم و مرمت ساختمان ها صورت می گیرد و علاوه بر این می تواند زیبایی و جذابیت بیشتری را برای محیط مورد نظر به وجود بیاورد.
از این رو بسیاری از افراد می توانند قبل از این که هزینه زیادی خرج کنند و به فکر جا به جایی باشند، بازسازی را امتحان کنند. این روش می تواند محیطی جدید و نو را ایجاد کند و افراد طبق سلیقه خود آن را تغییر خواهند داد. از طرفی برای بهبود سطح کیفیت ساختمان و بالا بردن طول عمر آن روش بازسازی را در پیش می گیرند. خانه های قدیمی و فرسوده نیاز به بازسازی دارند تا بتوانند در مدت زمان طولانی تری مستحکم و زیبا باقی بمانند.
این عملیات ساختمانی می تواند به دو صورت جزئی و کلی صورت بگیرد. بازسازی جزئی یعنی فقط یک قسمت های خاصی از خانه مانند آشپزخانه یا حمام دچار تغییرات شوند. بازسازی اصولی خانه ها دارای قوانین خاص خود است که برای رعایت آن ها لازم است تا کار خود را به یک گروه معماری حرفه ای به هراه طراحان و معماران با تجربه بسپارید. در این صورت در پایان کار بهترین نتیجه برای شما ایجاد خواهد شد.
گروه معماری هانس با کادر حرفه ای و متخصص خود بازسازی ساختمان مسکونی در تهران را با بهترین کیفیت و به شکلی اصولی برای شما انجام خواهد داد.

از شما همراهان گرامی خواهشمندیم دقایقی از وقت خود را به ادامه این مطلب اختصاص دهید.

دلایل بازسازی ساختمان مسکونی

به دلایل مختلفی می توان تصمیم بر بازسازی خانه گرفت. به همین دلیل در ادامه مهم ترین دلایل را بررسی خواهیم کرد.

  1. تغییر کاربری سازه: در بعضی از موارد ممکن است به دلیل تغییر کاربری سازه، بازسازی بهترین راه موجود باشد. در این مورد دکوراسیون داخلی به طور کامل تغییر خواهد کرد.
  2. فرسودگی ساختمان: در اثر حوادث طبیعی و قدمت بالای ساختمان، ممکن است محل مورد نظر دچار فرسودگی شده باشد. به همین دلیل گاهی بافت کلی یا بخشی از ساختمان دچار فرسودگی می شود. بهترن راه برای حل این مشکل بازسازی است.
  3. تغییر دکوراسیون: در اثر گذشت زمان و زندگی در یک خانه برای چندین سال، ممکن است محیط  داخلی و نوع چیدمان المان ها خسته کننده و تکراری به نظر برسند. در این زمان بهترین راه بازسازی است. زیرا جا به جایی و نقل مکان به یک خانه جدید هزینه های زیادی را در به همراه دارد. اما بازسازی می تواند در زمان کوتاه تر و هزینه کمتر یک محیط جدید تر و جذاب را به شما تحویل دهد.
بازسازی با قیمت مناسب در تهران | گروه معماری هانس

بازسازی ساختمان مسکونی توسط طراحانه حرفه ای

هزینه بازسازی

یکی از مهم ترین مواردی که برای بازسازی ساختمان باید در نظر گرفته شود، هزینه های این عملیات است. به همین دلیل لازم است تا کار را به افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه واگذار کنید تا بتوانند با کمترین هرینه ممکن بهترین نتیجه را رقم بزند. البته بعضی از موارد وجود دارد که می تواند هزینه های کلی را دچار تغییرات کند. وجود این عوامل می تواند هزینه ها را کم یا زیاد کند. این عوامل مهم عبارتند از:

  1. متراژ ساختمان
  2. کیفیت مصالح مورد نیاز
  3. میزان تغییرات صورت گرفته بر روی محل مورد نظر
  4. سبک دکوراسیون انتخاب شده
  5. دستمزد معماران و طراحان
  6. حمل و نقل مصالح و نخاله های بعد از بازسازی
  7. میزان متریال استفاده شده

بازسازی ساختمان های مختلف

ساختمان های بر اساس نوع کاربری به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند. از این رو بازسازی می تواند برای خانه های مسکونی، ساختمان های اداری و تجاری صورت بگیرد. به همین دلیل در این قسمت آن ها را بررسی خواهیم کرد.

خانه های مسکونی

اگر محل زندگی شما نیاز به مرمت و تعمیر دارد و نیاز دارید که ساختار کلی آن را به روز تر کنید، بهترین راه بازسازی است. در این مورد صاحب ملک می تواند تصمیات کلی را بگیرد و طرح و سلیقه خود را با تایید پیمانکار وارد این عملیات کند. اگر این بازسازی سطحی باشد و فقط بخش هایی از خانه دچار تغییرات شوند، نیازی نیست که از شهرداری مجوز دریافت کنید. زیرا برای بازسازی های نمای ساختمان نیاز به مجوز های شهرداری خواهید داشت. گروه معماری هانس می تواند بازسازی ساختمان مسکونی در تهران را با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام دهد.

ساختمان های اداری

ساختمان های اداری شامل واحد های مختلفی مانند واحد مدیریت و واحد مالی هستند. از این رو هر کدام از آن ها نیازمند یک طراحی و دکوراسیون شیک و مناسب هستند. اما باید در نظر داشت که طراحی داخلی آن ها باید با هم هماهنگ باشد و چیدمان ها و سبک دکوراسیون، یک فضای اداری اصولی را به وجود بیاورد.

ساختمان های تجاری

این ساختمان ها شامل فضایی هستند که در آن خرید و فروش انجام می شود. رستوران ها، فضای تفریحی و مغازه ها جزء ساختمان های تجاری محسوب می شوند. از این رو دکوراسیون و فضای داخلی این محیط باید به گونه ای باشد که با زیبایی و جذابیت خود نظر مشتری ها را به خود جلب کند. با انجام یک بازسازی اصولی، کارایی و فروش آن محل تجاری بالاتر خواهد رفت.

بازسازی ساختمان مسکونی در تهران | گروه معماری هانس

بازسازی با بهترین قیمت در تهران

پیشنهاد ما به شما عزیزان

امروزه به دلیل فرسودگی و قدیمی بودن بعضی از ساختمان ها باید تصمیم به مرمت و تعمیر آن گرفت. بهترین راهی که می تواند علاوه بر تعمیرات ساختمان، محیطی زیبا تر را ایجاد کند بازسازی است. البته با تکراری شدن فضای محل زندگی هم می توان تصمیم بر بازسازی گرفت. زیرا این روش می تواند با توجه به نیاز شما و نوع دکوراسیون انتخابی خودتان بازسازی شود.
گروه معماری هانس با داشتن طراحان و معماران حزفه ای می تواند بازسازی و نوسازی ساختمان های شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. از این رو می تواند برای مطلع شدن از قیمت ها از طریق پل های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید. همچنین می توانید برای اطلاع بیشتر در زمینه بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه در تهران به محتوای مربوط به آن مراجعه کنید.

راه های ارتباطی با گروه معماری هانس

۰۲۱-۲۸۴۲۹۹۱۵
۰۲۱-۴۱۴۰۶۳۵۶

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر ، بعد از ظفر ، نبش ناصری ، برج کیان ، طبقه ۱۵

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مطالب پیشنهادی

دیدگاه خود را بنویسید