طراحی دکوراسیون داخلی

توسط تحریریه گروه معماری هانس
طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی | گروه معماری هانس

طراحی دکوراسیون داخلی یکی از اقدامات مهم و اساسی در جهت افزایش فضای کاربردی و بهبود کیفیت زندگی افراد به شمار می رود.
این طراحی برای ساختمان های مختلف، متفاوت بوده و مطابق با نوع کاربری و همچنین متراژ ساختمان انجام می پذیرد. پس بدیهی است که طراحی داخلی ساختمان های بزرگ و کوچک و با کاربری های مختلف، با یکدیگر متفاوت است. بنابراین می توان نتیجه گرفت طراحی داخلی ساختمان از جمله پروژه های حساس و پیچیده بوده و به دانش و مهارت بالایی نیاز دارد.
پس بهتر است این پروژه توسط طراحان داخلی و مهندسان مجرب و کارآزموده انجام شود.
در صورتی که قصد طراحی دیزاین داخلی ساختمان خود را دارید، پیشنهاد می کنیم این کار را به طراحان خبره و کار بلد گروه مهندسی هانس بسپارید. چرا که کادر این شرکت در زمینه مشاوره چیدمان و دکوراسیون داخلی از تجربه و تخصص بالایی برخوردار هستند.

پرطرفدارترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی

در حال حاضر با پیشرفت جوامع بشری، بسیاری از صاحبان ساختمان به دنبال اجرای بهترین و کارآمدترین سبک های طراحی در منازل و ساختمان های خود هستند.
در این میان باید به ای نکته دقت کرد که انتخاب سبک دکوراسیون داخلی، به سلیقه و نوع نیاز ساکنین بستگی دارد. به همین دلیل بسیاری از مردم برای ایجاد دکوراسیون خاص و ایده آل در ساختمان، از سبک های زیر استفاده می کنند:

سبک مدرن

سبک مدرن یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین سبک های به کار رفته در طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می رود. البته این سبک در عین جذابیت و جلوه بصری فوق العاده، از خطوط و المان های ساده پیروی می کند.
به طوری که در سبک مدرن، اشکال هندسی ساده، خطوط عمودی و تزئینات ساده، کاربرد بیشتری دارند.
در ضمن طراحی داخلی به سبک مدرن، اغلب از نورپردازی طبیعی برخوردار بوده و طراح در اجرای این سبک داخلی، کمتر به سراغ نورپردازی مصنوعی می رود.
خاطر نشان می شود رنگ های خنثی در دیزاین داخلی به سبک مدرن از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. بنابراین می توان نتیجه گرفت دکوراسیون داخلی مدرن، بهترین انتخاب برای منازلی است که متراژ کمتری دارند.

سبک کلاسیک

دکوراسیون کلاسیک، یکی از سبک های خاص و مجللی است که اکثراً در منازل بزرگ اجرا می شود.
این سبک عموماً دارای دکوراسیون لوکس و اشرافی بوده و از دانش تقارن و تعادل برای اجرای آن در ساختمان استفاده می شود. به طوری که در ساختمان دارای دکوراسیون کلاسیک، شاهد اجرای ستون ها و دیوارهای بلند، پرده های مجلل، لوسترهای درخشان و ترکیب رنگ بژ، نقره ای و طلایی خواهید بود.
لذا با توجه به ویژگی های سبک کلاسیک می توان گفت این سبک دیزاین داخلی برای منازلی که دارای ابعاد بیشتر از ۱۵۰ متر هستند، انتخاب ایده آلی است.

پرطرفدارترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی | گروه معماری هانس

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی منزل

یک پیشنهاد ویژه

طراحی دکوراسیون داخلی از جمله خدماتی است که توسط طراحان برجسته و توانای گروه معماری هانس ارائه می شود.
این شرکت متشکل از طراحانی است که برای اجرای بهترین و جذاب ترین دکوراسیون داخلی، از طرح های نوین و مبتکرانه ای استفاده می کنند. از این رو با سپردن طراحی دیزاین داخلی ساختمان به کادر مجرب این شرکت، شاهد اجرای دکوراسیون خاص، جذاب و شیک در آن خواهید بود.

راه های ارتباطی با گروه معماری هانس

۰۲۱-۲۸۴۲۹۹۱۵
۰۲۱-۴۱۴۰۶۳۵۶

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر،بعد از ظفر ، نبش ناصری ، برج کیان ، طبقه ۱۵