اجرای دکوراسیون داخلی مطب

توسط تحریریه گروه معماری هانس
5 بازدید

آشنایی با اجرای دکوراسیون داخلی مطب

در حال حاضر اجرای دکوراسیون داخلی مطب با توجه به نوع خدماتی که ارائه می شود، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. به همین دلیل اکثر پزشکان تلاش می کنند برای مطب خود، بهترین و جذاب ترین دیزاین را ایجاد نمایند.
در واقع دیزاین داخلی مطب به صورت جذاب و زیبا، باعث افزایش جلوه بصری و برانگیختن رغبت بیماران می شود. از این رو با اجرای دکوراسیون جذاب و متناسب در مطب، می توان فضای آن را به محیطی آرامش بخش و دلباز برای بیماران تبدیل نمود.
البته اجرای دکوراسیون داخلی در کلینیک های پزشکی و مطب ها، مستلزم شناخت قواعد و اصول این کار بوده و به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد. بنابراین لازم است در این زمینه، از طراحان داخلی مجرب و کارآزموده ای کمک بگیرید.
از این رو پیشنهاد می کنیم با استفاده از خدمات گروه معماری و طراحی داخلی هانس، شیک ترین و به روزترین دیزاین داخلی را در مطب خود به اجرا در آورید.

از شما همراهان گرامی خواهشمندیم دقایقی از وقت خود را به ادامه این مطلب اختصاص دهید.

چرا اجرای دکوراسیون داخلی مطب اهمیت زیادی دارد؟

اجرای دکوراسیون داخلی در کلینیک های پزشکی و مطب ها، از آن جهت حائز اهمیت است که به نوعی، نشان دهنده سلیقه و کیفیت کار پزشک می باشد.
در واقع پزشک با استفاده از خدمات طراحی داخلی مطب توسط طراحان حرفه ای، احترام و توجه خود به بیماران و مراجعین را به نمایش می گذارد. به طوری که بیمار در هنگام مراجعه به مطب پزشکی، با جذابیت و زیبایی خیره کننده دکوراسیون مواجه می شود و اوقات آرامش بخشی را تا زمان رسیدن نوبت خود در مطب سپری می کند.

اجرای دکوراسیون داخلی مطب باید به صورتی باشد که از میزان استرس و نگرانی بیمار کاسته و حس خوب و آرامش بالایی را به او القا نماید. چرا که برخی از افراد برای اولین بار به مطب مراجعه نموده و دارای نگرانی و سطح استرس بالایی هستند.
به همین دلیل طراحی دکوراسیون زیبا و چشم نواز مطب، در اولین نگاه نظر بیمار را جلب نموده و ذهنیت خوبی از خود برای افراد ایجاد می نماید.

اجرای دکوراسیون داخلی | گروه معماری هانس

اجرای دکوراسیون داخلی با بهره مندی از جدید ترین متد روز دنیا

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مطب

یکی از مهم ترین نکات طراحی داخلی مطب، ایجاد آرامش و فضای خلوت برای رفت و آمد پزشکان و پرسنل می باشد. از این رو لازم است برای اجرای دیزاین داخلی در مطب، المان هایی را انتخاب کنید که بزرگ و جاگیر نباشند.
در ضمن به این نکته توجه کنید که کلینیک و مطب باید برای تأمین نیاز بیماران، دارای اتاق های متعددی باشد. از این رو طراح حرفه ای دکوراسیون داخلی مطب، فضای این مکان را پارتیشن بندی می کند. به صورتی که این پارتیشن بندی میزان کارایی و جذابیت مطب را افزایش می دهد.
لازم به ذکر است وجود سیستم تهویه مناسب در کنار خوشبوکننده های ملایم هوا، از الزامات طراحی دکوراسیون داخلی مطب می باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اتاق انتظار

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که باید در اجرای دکوراسیون داخلی مطب مورد توجه قرار گیرد، استفاده از بهترین متریال و المان ها در دکوراسیون داخلی اتاق انتظار است.
در واقع مراجعین و بیماران، زمان زیادی را در اتاق انتظار برای رسیدن نوبت خود صرف می کنند.
لذا اگر اتاق انتظار از دیزاین آرامش بخش و گرم و صمیمی برخوردار نباشد، زمینه لازم برای بی حوصلگی و خستگی افراد فراهم خواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود برای طراحی و اجرای دکوراسیون شیک و جذاب در اتاق انتظار، هماهنگی میان اجزای مختلف آن را در نظر بگیرید.
به عنوان مثال سبک طراحی جذابی را برای دیزاین این قسمت انتخاب کنید و از رنگ های روشن و ملایم در تمام اجزای دکوراسیون استفاده نمایید.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی

مطب دندانپزشکی از جمله مکان هایی است که برای تمام افراد از خردسالان تا بزرگسالان، استرس زا می باشد. از این رو بهتر است برای طراحی دیزاین این مطب از عناصر زیبا و جدید که باعث آرامش افراد می شوند، استفاده کنید. در ضمن با توجه به اهمیت بالای تأمین نور در مطب دندانپزشکی، توصیه می شود از پنجره های نورگیر در این فضا بهره ببرید.

از جذاب ترین و ایده آل ترین رنگ هایی که می توان در مطب دندانپزشکی استفاده کرد، رنگ معجزه گر سفید است.
وجود این رنگ در مطب های دندانپزشکی باعث القای حس صمیمیت و آرامش به افراد می شود و استرس بیماران را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.
خاطر نشان می شود استفاده از گیاهان طبیعی در دیزاین مطب دندانپزشکی نیز ایده ای جذاب برای افزودن حس آرامش در این مکان است.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مطب | گروه معماری هانس

چیدمان تخصصی و اصولی مطب

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مطب مامایی

مطب مامایی، از جمله مکان هایی است که به دلیل معاینه بیماران و همچنین ارائه خدماتی مانند سونوگرافی، به بخش های مجزا نیاز دارد. از این رو می توان با ایجاد پارتیشن بندی و افزودن طراحی مدرن و شیک به بخش های مختلف فضای کاربردی را افزایش داد. علاوه بر این باعث زیبایی و جذابیت فوق العاده ای می شود.

استفاده از دیوارکوب و تابلوهای متناسب با مطب مامایی، از دیگر نکاتی است که می توان برای خارج کردن این محیط از حالت رخوت و سادگی انجام داد.
در ضمن برای سرگرم کردن و کاهش استرس بیماران در اتاق انتظار، می توان از تابلوهایی که حاوی مطالب آموزنده و علمی هستند در دیوار مطب استفاده نمود. لازم به ذکر است تأمین روشنایی برای مطب مامایی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. لذا در صورتی که این مطب نورگیر نیست، می توان از نورپردازی اصولی و استاندارد برای افزایش روشنایی و همچنین جذابیت محیط استفاده نمود.

یک پیشنهاد ویژه برای شما سروران ارجمند

اجرای دکوراسیون داخلی مطب یکی از خدماتی است که توسط طراحان حرفه ای و کار بلد گروه معماری هانس ارائه می شود. این شرکت متشکل از طراحان و معمارانی است که تخصص بالایی در اجرای به روزترین طراحی داخلی در مطب های مختلف دارند.
لذا با استفاده از خدمات گروه طراحی هانس، بهترین و جذاب ترین دیزاین را در مطب خود اجرا نمایید. سپس تأثیر فوق العاده آن در افزایش آرامش و فضای کارآمد در مطب را مشاهده خواهید نمود.

راه های ارتباطی با گروه معماری هانس

۰۲۱-۲۸۴۲۹۹۱۵
۰۲۱-۴۱۴۰۶۳۵۶

آدرس

تهران ، خیابان ولیعصر ، بعد از ظفر ، نبش ناصری ، برج کیان ، طبقه ۱۵

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مطالب پیشنهادی

دیدگاه خود را بنویسید