طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان تجاری در تهران

توسط تحریریه گروه معماری هانس
25 بازدید

آشنایی بیشتر با طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان تجاری در تهران

در حال حاضر به مکان هایی که محصولاتی را می فروشند یا مشغول کسب و کار  هستند، فضای تجاری می گویند. به طور کلی می توان گفت هر ساختمانی که خرید و فروش در آن صورت بگیرد، ساختمان تجاری محسوب می شود. از این رو برای افزایش کارایی و بالا رفتن فروش محصولات، باید بعضی از موارد را رعایت کرد. برای مثال یک طراحی داخلی شیک و مجذوب کننده می تواند باعث شود تا افراد با هر نوع سلیقه ای به آن فروشگاه جذب شوند. از این رو اگر از صاحبان ساختمان های تجاری هستید، لازم است تا با طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان تجاری در تهران آشنا باشید. دکوراسیون داخلی می تواند با داشتن ایده های خلاقانه و جذاب، نظر افراد را به خود جلب کند. به همین دلیل برای برخورداری از یک طراحی اصولی، باید کار را به افراد با تجربه بسپارید تا در نهایت بهترین نتیجه برای شما رقم بخورد.
زیرا علاوه بر خلاقانه و شیک بودن، طراحی باید به گونه ای باشد که با محیط و نوع کسب و کار هماهنگی داشته باشد. گروه معماری هانس با بهره مندی از معماران و طراحان با تجربه و حرفه ای می تواند بهترین نوع طراحی داخلی ساختمان تجاری را برای شما اجرا کند.

از شما همراهان گرامی خواهشمندیم دقایقی از وقت خود را به ادامه این مطلب اختصاص دهید.

نکات مهم در هنگام طراحی داخلی ساختمان تجاری

هنگامی که یک طراح در حال طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان تجاری است، باید به بعضی از موارد توجه ویژه ای داشته باشد. یکی از مهم ترین مواردی که باید رعایت کنند، استفاده بهینه و اصولی از فضا می باشد. باید تمام محدودیت های فضا و مکان را در نظر گرفت و با توجه به آن ها فضایی دلنشین و سر زنده را اجرا کرد.
در یک ساختمانی که کسب و کار مخصوص به خود را دارد، غرفه ها و قفسه ها بسیار مهم هستند زیرا محصولات را به نمایش می گذارند. به همین دلیل طراحی خلاقانه و مناسب می تواند تاثیر بسزایی در جذب نظر مشتریان داشته باشد.
علاوه بر این چند مورد، استفاده از رنگ های متنوع و شاد هم می تواند نظر مشتریان را به خود جذب کند. همچنین نورپردازی هم از موارد مهمی است که نقش زیادی در جلب توجه مشتری دارد. بنابر این سپردن طراحی داخلی ساختمان های تجاری به یک طراح حرفه ای و با تجربه می تواند باعث افزایش جذب مشتری و بالا رفتن کارایی محیط مورد نظر شود.

انواع سبک های دکوراسیون برای طراحی داخلی | گروه معمار هانس

بهترین شرکت طراحی داخلی در تهران

انواع دکوراسیون داخلی تجاری

برای طراحی یک دکوراسیون زیبا و شیک در محیط تجاری، سبک های متفاوتی وجود دارد. یک تیم طراحی حرفه ای می توانند بهترین نوع طراحی را با توجه به نیاز و نوع مشاغل در محل مورد نظر اجرا کنند. این نوع فضا های تجاری شامل پاساژ ها، رستوران ها و مغازه ها می شود. سبک های متنوع طراحی داخلی این مکان ها را در ادامه ذکر خواهیم کرد.

دکوراسیون مدرن

یکی از پر طرفدار ترین سبک های طراحی داخلی که امروزه در مکان های زیادی از آن بهره می برند، سبک دکوراسیون داخلی مدرن است. در این طراحی از سبک مینیمال استفاده می کنند که به کمک وسایل و تجهیزات ساده، تمرکز بر روی سادگی و دوری از تجملات است. دیوار پوش هایی از نوع بتن اکسپوز و مبلمان و دکوری های ساده و شیک از عناصری هستند که در این نوع طراحی مورد استفاده قرار می گیرند.

دکوراسیون داخلی پست مدرن

طراحی دکوراسیون پست مدرن و مدرن با هم تفاوتی دارند. در این نوع از طراحی از سبک مینیمالیست به طور کامل استفاده نمی شود و نوع کف پوش ها اکثرا چوبی است. علاوه بر این در آن از متریال های ارگانیک استفاده می کنند و تزئینات کمی وجود دارد.

طراحی داخلی به سبک سنتی

این نوع سبک دکوراسیون در مکان های تجاری کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و عموما در دکوراسیون های مسکونی قابل استفاده است. این مدل دارای تزئینات سنگین تری است و محیط تجاری را ممکن است بیش از حد شلوغ کند.

طراحی داخلی توسط تیم حرفه ای | گروه معماری هانس

طراحی داخلی با بهترین قیمت

مراحل طراحی

طراحی دکوراسیون دارای مراحل مختلفی است که انجام این مراحل به صورت اصولی و پشت سر هم، می تواند نتیجه ای مطلوب را رقم بزند.

تصاویر اولیه

این مرحله جلسه ای است که بین کارفرما و طراح برگزار می شود و توقعات کارفرما در آن بررسی خواهد شد. با توجه به تصاویری که شکل می گیرد، نوع مبلمان، سبک و چیدمان فضا مشخص می شود.

شناخت مخاطبان

قبل از این که طراحی اجرا شود، ابتدا باید مخاطبان و مشتریان آن محل در نظر گرفته شود. برای مثال در فروشگاه پوشاک بانوان، آینه کاری و استفاده از رنگ های ملایم بسیار مناسب است.  از این رو قبل از انتخاب مدل باید نوع کسب و کار و مخاطبان آدن به طور کامل بررسی شود.

چیدمان فضا

برای چیدمان و طراحی فضا، طراح به محل مورد نظر می رود و محل رفت و آمد و فضا های خصوصی را مشخص خواهد کرد.

اجرای دکوراسیون

بعد از این که همه مراحل انجام شد و به طور کامل هر چیزی مورد بررسی قرار گرفت، تغییرات و طراحی اجرا می شود.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

امروزه اگر یک محیط تجاری دارای طراحی خلاقانه و جذاب باشد، می تواند نظر مشتریان خود را جلب کند. از این رو کارایی محل بیشتر می شود و محصولات فروش بیشتری خواهند داشت. به همین دلیل باید طراحی دکوراسیون محل تجاری خود را به افراد با تجربه و حرفه ای بسپارید تا بتوانند با استفاده از تجریه خود، بهترین نوع و مدل دکوراسیون را برای آن محل اجرا کنند. گروه معماری هانس با داشتن معماران و طراحان حرفه ای و مجرب می توانند زیبا ترین نوع دکوراسیون را برای شما اجرا کنند.
از این رو می توانید برای مطلع شدن از این که طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان تجاری در تهران چگونه صورت می گیرد با مشاورین حرفه ای این مجموعه در ارتباط باشید. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه بازسازی و طراحی داخلی ساختمان اداری چقدر است؟ به محتوای مربوط به آن مراجعه کنید.

راه های ارتباطی با گروه معماری هانس

۰۲۱-۲۸۴۲۹۹۱۵
۰۲۱-۴۱۴۰۶۳۵۶

آدرس

تهران ، خیابان ولیعصر ، بعد از ظفر ، نبش ناصری ، برج کیان ، طبقه ۱۵

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مطالب پیشنهادی

دیدگاه خود را بنویسید