ایده هایی برای سرویس های بهداشتی منزلتان

توسط تحریریه گروه معماری هانس
153 بازدید

ایده هایی برای سرویس های بهداشتی منزلتان

ایده هایی برای سرویس های بهداشتی

در بازسازی و دکوراسیون داخلی یکی از  فضاهای مهم که معمولا نیاز به بازسازی دارد ، سرویس بهداشتی است . در اینجا به بررسی “ایده هایی برای سرویس های بهداشتی منزلتان” می پردازیم.

تم های رنگی یکی از بارزترین ویژگی های ایجاد نمایی زیبا و چشمگیر در سرویس های بهداشتی می باشد. ایجاد محیطی مناسب برای سرویس های بهداشتی به خصوص حمام ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به این علت که حمام و سرویس بهداشتی محیطی است که هر روزه به دفعات مورد استفاده قرار میگیرد و نیاز است و فضایی ارامش بخش قطعا تاثیر مناسبی در روحیه افراد خواهد گذاشت.

۱. از رنگ های خنثی استفاده نمایید.

نیازی نیست که برای سرویس بهداشتی حتما از رنگهای بسیار روشن استفاده نمایید تا جلوه ویژه ای به فضا بدهید. استفاده از رنگ سفید برای کاشی ها و ترکیب آن با نقش و نگارهای کرم رنگ و یا کابینت های به رنگ چوب طبیعی همیشه ایده خوبی هستند.

۲. ترکیب خاکستری و زرد.

ترکیب رنگ خاکستری و زرد به طرز حیرت آوری زیبا است. نیمه پایینی دیوار را به رنگ خاکستری درآورید و نیمه بالایی را با رنگ زرد بپوشانید. سایر لوازم سرویس بهداشنی را خاکستری انتخاب نمایید تا معجزه رنگها را به چشم ببینید.


۳. سیاه سیاه و دیگر هیچ.

طراحی های تیره هرگز از مد نمی افتند. و هچنان در زمره طراحی های مورد علاقه هستند. باید در نظر داشته باشید دیوارهای سیاه رنگ در سرویس بهداشتی ریسک بزرگی است زیر باعث تیره شده فضا می شود. شاید بهتر باشد دیوارها را با کاشی های سفید بپوشانید و سایر اجزای سرویس بهداشتی را تیره انتخاب نمایید. سینک های سیاه رنگ و شیرالات سیاه رنگ انتخاب خوبی هستند. کابین های حمام با فریم های مشکی نیز چشم نواز خواهند بود.


۴. معجزه سادگی.

سفید تم رنگی کلاسیک برای سرویس های بهداشتی است. علت مشخص است. با رنگ سفید محیط روشن تر به نظر می رسد و ترکیب مناسبی با سینک و وان های چینی ایجاد می نماید. کاشی های براق سفید روی دیوار و کاشی های سفید مات رو کف فضایی ساده و دلنشین محیا می نماید.

۵. خاکستری؟ تیره و دراماتیک.

رنگهای تاثیر شگرفی بر روی مود ما دارند. سرویس های بهداشتی تمایل قویی به استفاده از رنگهای خنثی و روشن دارند زیرا فضایی آرامش بخش ایجاد می نماید اما رنگ خاکستری نیز طرفداران خاص خود را دارد. خاکستری را با رنگهای طلایی و مسی لوازم سرویس بهداشتی ترکیب کنید تا ترکیبی شیک و مدرن و در عین حال روح نواز ایجاد نمایید.

۶. سبز باشید!

موزاییک های کوچک سبز رنگ را با رنگ سفید ترکیب کنید و فضایی جذاب و منحصر به فرد ایجاد نمایید. خاص بودن همیشه هم پر هزینه نیست.


۷. خنثی باشید.

به زمین برای الهام گرفتن نگاه کنید. کاشی های کف را سفید مات انتخاب نمایید و کاشی های دیوار را خاکستری با بند کشی های سفید تصور کنید. ترکیب سینک های سفید با بدنه کابینت به رنگ چوب شگفت انگیز خواهد بود.


۸. متفاوت باشید!

به یک سرویس بهداشتی با کاشی های سفید و سینک سفید فکر کنید. حالا یک دیوار را در ذهن با کاشی هایی با کنتراست متفاوتی تصور کنید. من به قرمز فکر میکردم. شما چطور؟

Rate this post

مطالب پیشنهادی

دیدگاه خود را بنویسید