پرطرفدار ترین ایده های طراحی داخلی برای اطاق نشیمن ۲۰۲۱

توسط تحریریه گروه معماری هانس
145 بازدید

پرطرفدار ترین ایده های طراحی داخلی برای اطاق نشیمن ۲۰۲۱

در اینجا به معرفی “پرطرفدار ترین ایده های طراحی داخلی برای اطاق نشیمن ۲۰۲۱” می پردازیم.

۱. فضاها با کاربردهای چندگانه :

کرونا نحوه زندگی ما را به نحو چشمگیری تغییر داده است. یکی از این تغییرات کاربرد اطاق نشیمن بوده است که اکنون علاوه بر نقش سنتی خود، به عنوان اطاق کار و حتی اطاق ورزش مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین استفاده هوشمند از فضاهای ذخیره سازی از یک انتخاب به یک گزینه لازم تبدیل شده اند. به یک پاف فکر کنید که میتوانید ابزار ورزشی خود را در آن جای بدهید یا میتوانید از همان پاف برای جای دادن ابزار کار خود استفاده نمایید. به میزهای جمع شو فکر کنید که با حداقل دخالت در دکوراسیون شما فضای کاری مینیمال در اختیار شما می گذارند.

۲. فرش ها :

استفاده از کفپوش های سخت همچنان از گزینه های محبوب در دکوراسیون منازل می باشد. اکثر منازل کفپوش های سرامیکی سنگی و یا کفپوش های لمینتی و یا پارکت دارند که از سطوح سخت محسوب میگردند. اضافه کردن یک لایه نرم زیر پایتان ایده خوبی است . فرش های علاوه بر به دوش کشیدن این وظیفه ، رنگ و طرح را به محیط شما اضافه می نمایند تا فضایی آرامش بخش و زیبا برای شما ایجاد نمایند.

۳. تفکر آسمان آبی :

در گذشته ای نه چندان دور تم های طبیعی پرطرفدار ترین تم برای اطاق های پذیرایی بودند. اما در سال ۲۰۲۱ رنگ های صورتی و آبی اسمانی طرفداران بیشماری پیدا کرده اند. آبی یکی از رنگ هایی است که چشمان ما بدون سختی خاصی بدان خیره میشوند که خود باعث ایجاد احساس آرامش و هارمونی در منزل می گرد. رنگ آبی نه تنها باعث ایجاد احساس آرامش میگردد بلکه انرژی و احساس زندگی بیشتری نسبت به رنگ هایی با تم طبیعی به فضا تزریق می نماید.

۴. جلال و شکوه :

درسال ۲۰۲۱ استفاده هوشمند از نورهای باشکوه و مبلمان غیر رسمی طرفداران بیشماری پیدا کرده است. استفاده از کاناپه های راحتی با پوشش مخمل و یا پارچه های دیگر، روش ساده ای است برای القای حس جلال و شکوه در فضایی گرم و صمیمی. اگر بودجه شما امکان اضافه کردن کاناپه های راحتی جدید به شما نمیدهد اصلا نگران نباشید. میتوانید یک یا دو صندلی با پایه های استیل یا چوب به فضا اضافه نمایید . استفاده از لوستر های شیک با طراحی مدرن و نورپردازی به روز یک راه ساده و ارزان قیمت دیگر برای ایجاد تغییر در فضا و ایجاد حس جلال و شکوه در بیننده می باشد.

۵. سبز باشید ! :

سبز رنگ حقیقی طبیعت است. این رنگ ایده آل برای ایجاد فضایی آرامش بخش در منزل شما می باشد. برای داشتن یک اطاق نشیمن آرامش بخش به استفاده از رنگ سبز بر روی دیوار ها به منظور ایجاد فضایی روح نواز فکر کنید. ترکیب رنگ سبز با قهوه ای شکلاتی مبلمان یا پرده های شما فضایی متفاوت و زیبا به ارمغان می آورد.

۶. خارج را به داخل بیاورید :

به سبب کرونا همه ما زمان بیشتری را در منزل سپری می نماییم. به اضافه کردن گل و گلدان و گیاهان آپارتمانی فکر کنید.

Rate this post

مطالب پیشنهادی

دیدگاه خود را بنویسید